5. TŘÍDA: Kohouti doma trápili starší Střelce, výhru v Pošumaví provázely rozpaky

04.10.2016 23:12, autor: Pavel Šácha

Nejmladší žákovský výběr HC Tábor má za sebou další dvě vystoupení v mistrovské soutěži. Zatímco doma sehrál se staršími Střelci z Jindřichova Hradce solidní a velice přínosnou partii, a přesto nebodoval, víkendový duel v krumlovském podzámčí provázelo navzdory výraznému vítězství zklamání.

HC Tábor - Střelci J. Hradec

7:9 (1:1, 1:5, 1:3)

Sobota, 1.10.2016 0:00 - MLADŠÍ ŽÁCI B

 

Branky a nahrávky: J. Pospíchal 3, P. Pospíchal, Eremiáš, Křepelka, asistence: J. Pospíchal, Eremiáš.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Ostrý - Lukeš, Sokol, J. Pospíchal, P. Pospíchal, Mohyla - Anděl, Jirášek, Vlček, Eremiáš, Křepelka - Kovanda, Slavík, Sochůrek, Šilháb, Vachta.

Slavoj Č. Krumlov - HC Tábor

4:12 (2:3, 1:6, 1:3)

Neděle, 2.10.2016 0:00 - MLADŠÍ ŽÁCI B

 

Branky a nahrávky: - J. Pospíchal 3, P. Pospíchal 2, Vlček 2, Křepelka 2, Mohyla 2, Sochůrek, asistence: Jirášek 2, Vlček 2, Sochůrek, P. Pospíchal, J. Pospíchal, Lukeš, Šilháb, Eremiáš, Křepelka, Vachta.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Ostrý - Lukeš, Sokol, J. Pospíchal, P. Pospíchal, Sochůrek - Šťastný, Jirášek, Vlček, Eremiáš, Křepelka - Kovanda, Anděl, Mohyla, Šilháb, Vachta – Slavík.

Jan Boháč, trenér 5. třídy HC Tábor – po utkání se Střelci JH: „Oproti původním předpokladům jsme odehráli zápas proti o rok staršímu soupeři. Byl jsem za to ale rád, jelikož šlo o další utkání, ve kterém museli kluci šlapat od začátku až do konce nadoraz. Utkání bylo vyrovnané, a i když to nakonec výsledkově nevyšlo, bylo pro nás stokrát přínosnější než vyhrát 15:0.“ Po utkání v Českém Krumlově: „První třetina byla asi úplně tou nejhorší v celé sezoně. Vůbec jsme neměli pohyb, a celkově byl zápas takový mdlý a plný nepřesností. Podepsala se na něm samozřejmě i únava z náročného týdne.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát v roli jedničky

  Ne 19.03. |

  Nesmírně cennou zkušenost, bohužel se smutnou tečkou, má za sebou třiadvacetiletý brankář Dominik Pavlát. Gólman z táborské hokejové líhně se ve své třetí plnohodnotné extraligové sezoně obsadil do role jedničky plzeňské Škodovky pro předkolo play-off proti Liberci. Výbornými výkony držel svůj tým v naději na postup do čtvrtfinále a hýčkal si úspěšnost 92,5%, nakonec ale jeho tým padl v prodloužení rozhodující páté bitvy a sezona pro něj skončila.   

 • V PÁTEK 17.3. DO PŘÍBRAMI!

  Pá 10.03. |

  Fanclub HC Tábor vypravuje autobus na čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami, které se hraje v pátek 17. března od 18.30 hodin. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.   

 • JÍZDNÍ ŘÁD II. LIGY

  Pá 03.03. |

  Web hokej.cz přinesl pohled na další program a systém play-off druhé hokejové ligy.

  Více...
 • Blesková anketa na webu

  Po 27.02. |

  Ve středu zapečetí táborští hokejisté dlohodobou fázi druhé ligy a poznají svého soupeře pro play-off. Zápas s Ústím rozhodne o tom, z jaké pozice do vyřazovacích bojů vyrukují. Stále ještě jsou ve hře tři varianty... Jaká z nich podle vás vejde v platnost? Hlasujte v anketě na tomto webu. 

 • Aleš Krátoška na Hokej.cz

  Pá 24.02. |

  Web hokej,.cz zveřejnil rozhovor s generálním manažerem našeho klubu Alešem Krátoškou. Co všechno v něm zaznělo?

  Více...
Starší aktuality