5. A 7. TŘÍDA: Táborští žáci doma podnikli úspěšný lov českokrumlovských Medvědů

27.01.2017 08:09, autor: Pavel Šácha

Výběry páté a sedmé třídy HC Tábor nastoupily na svém ledě proti mladým hokejistům z Českého Krumlova. V obou případech z toho bylo dvouciferné vítězství domácích barev.

HC Tábor - Slavoj Č. Krumlov

10:3

Sobota, 21.1.2017 0:00 - 7. třída

 

Branky a nahrávky: Zátopek 4, Kundrát 4, Eremiáš, Sabiniok.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sviták – Janda, Kofroň, Krch, Voráček, Klečacký, Vylít – Zátopek, Eremiáš, Kundrát – Koreš, Ent, Makovec – Sabiniok, Mareš, Syrovátka.

HC Tábor - Slavoj Č. Krumlov

14:3 (2:1, 8:2, 4:0)

Sobota, 21.1.2017 0:00 - 5. třída

 

Branky a nahrávky: P. Pospíchal 3, J. Pospíchal 3, Eremiáš 2, Křepelka 2, Vachta, Sochůrek, Anděl, Vlček, asistence: Vlček 3, P. Pospíchal 3, Eremiáš 2, Křepelka 2, J. Pospíchal 2, Mužík.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Ostrý – Anděl, Lukeš, Šilháb, P. Pospíchal, Vlček, Sokol, Jirášek, J. Pospíchal, Eremiáš, Křepelka, Kovanda, Šťastný, Vachta, Sochůrek, Mužík.

Jan Boháč, trenér HC Tábor – k utkání 7. třídy: „Nastoupili jsme do zápasu posílení o hráče z osmičky, ale právě Český Krumlov mívá starší ročník v sestavě obvykle. Střelecky utkání rozhodla především naše první pětka. Pozitivní je ale hlavně to, že naši kluci ze sedmičky konečně zase ochutnali vítězství.“ K utkání 5. třídy: „V utkání jsme byli samozřejmě lepší, což jasně dokazuje konečný výsledek. Co nás ale zklamalo, byla nedůslednost v obranné hře. Je pravda, že při tak výrazném vedení se takovéto věci dějí; vytrácí se soustředěnost a kluky to neburcuje ke stoprocentní zodpovědnosti a nasazení.“ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality