5. A 7. TŘÍDA: Táborští žáci doma podnikli úspěšný lov českokrumlovských Medvědů

27.01.2017 08:09, autor: Pavel Šácha

Výběry páté a sedmé třídy HC Tábor nastoupily na svém ledě proti mladým hokejistům z Českého Krumlova. V obou případech z toho bylo dvouciferné vítězství domácích barev.

HC Tábor - Slavoj Č. Krumlov

10:3

Sobota, 21.1.2017 0:00 - 7. třída

 

Branky a nahrávky: Zátopek 4, Kundrát 4, Eremiáš, Sabiniok.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sviták – Janda, Kofroň, Krch, Voráček, Klečacký, Vylít – Zátopek, Eremiáš, Kundrát – Koreš, Ent, Makovec – Sabiniok, Mareš, Syrovátka.

HC Tábor - Slavoj Č. Krumlov

14:3 (2:1, 8:2, 4:0)

Sobota, 21.1.2017 0:00 - 5. třída

 

Branky a nahrávky: P. Pospíchal 3, J. Pospíchal 3, Eremiáš 2, Křepelka 2, Vachta, Sochůrek, Anděl, Vlček, asistence: Vlček 3, P. Pospíchal 3, Eremiáš 2, Křepelka 2, J. Pospíchal 2, Mužík.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Ostrý – Anděl, Lukeš, Šilháb, P. Pospíchal, Vlček, Sokol, Jirášek, J. Pospíchal, Eremiáš, Křepelka, Kovanda, Šťastný, Vachta, Sochůrek, Mužík.

Jan Boháč, trenér HC Tábor – k utkání 7. třídy: „Nastoupili jsme do zápasu posílení o hráče z osmičky, ale právě Český Krumlov mívá starší ročník v sestavě obvykle. Střelecky utkání rozhodla především naše první pětka. Pozitivní je ale hlavně to, že naši kluci ze sedmičky konečně zase ochutnali vítězství.“ K utkání 5. třídy: „V utkání jsme byli samozřejmě lepší, což jasně dokazuje konečný výsledek. Co nás ale zklamalo, byla nedůslednost v obranné hře. Je pravda, že při tak výrazném vedení se takovéto věci dějí; vytrácí se soustředěnost a kluky to neburcuje ke stoprocentní zodpovědnosti a nasazení.“ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Radek Dvořák na hokej.cz

  Pá 25.09. |

  Jihočeský redaktor Ladislav Lhota vyzpovídal pro hokej.cz našeho nejúspěšnějšího odchovance a táborského patriota Radka Dvořáka. Co všechno v rozhovoru zaznělo?  

  Více...
 • První výsledky II. ligy sk. Jih

  So 19.09. |

  Kobra Praha - Klatovy 8:3 (Bříška 2, Tondr 2, Knesl, Mucha, Hlinka, Zídek - Přikryl, Hasman, Michel), Cheb - Příbram 2:8 (Prošek, Rubeš - Grubner 2, Dragoun 2, Kolouch, Kutlák, Řepík, Káník).

 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

Starší aktuality