5. A 7. TŘÍDA: Páťáci nemilosrdně srovnali Plzeň se zemí, odplata přišla v utkání sedmých tříd

17.11.2016 10:11, autor: Pavel Šácha

Hokejisté páté a sedmé třídy se ve svých soutěžích vypravili na obávané západočeské bojiště. Mladší družina ho opouštěla triumfálně a s osmibrankovou kořistí, zato hráči sedmé třídy utrpěli ve střetu s podstatně silnějším domácím vojskem zdrcující porážku.

HC Plzeň 1929 - HC Tábor

17:3 (7:1, 7:0, 3:2)

Sobota, 12.11.2016 0:00 - 7. třída

 

Branky a nahrávky: - Zátopek (Sabiniok), Makovec (Zátopek), Zátopek (Mareš, Makovec).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 5:3  

HC TÁBOR: Apoštol, Herda, Janda, Klečacký, Makovec, Sabiniok, Syrovátka, Valeš, Voráček, Vylít, Zátopek, Kolací, Kotrba, Mareš.

HC Plzeň 1929 - HC Tábor

0:8 (0:1, 0:3, 0:5)

Sobota, 12.11.2016 0:00 - 5. třída

 

Branky a nahrávky: - P. Pospíchal 2, J. Pospíchal 2, Vlček, Křepelka, Eremiáš, Sochůrek, asistence: Šiháb 2, P. Pospíchal, Jirášek, Sokol, Křepelka.

  Vyloučení: 5:4   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 15:31  

HC TÁBOR: Šrámek (Ostrý) - Šťastný, Anděl, Sokol, Lukeš - Křepelka, Eremiáš, Sochůrek, Šilháb, Mohyla, P. Pospíchal, J. Pospíchal, Jirásek, Mužík, Kovanda.

Jan Boháč, trenér výběrů HC Tábor – po zápase 5. třídy: „Od začátku utkání jsme byli aktivnější než domácí. Vytvářeli jsme si hodně šancí a ve druhé polovině zápasu jsme svou převahu dokázali vyjádřit i gólově. Takový výsledek se nevozí z Plzně každý den, ale musím říct, že v tomhle utkání si ho kluci rozhodně zasloužili.“ Po zápase 7. třídy: „I přes konečný výsledek zápasu nemůžu říct, že by v něm bylo úplně všechno špatně. Hráči, od kterých to očekávám, podali solidní výkon.“   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Radek Dvořák na hokej.cz

  Pá 25.09. |

  Jihočeský redaktor Ladislav Lhota vyzpovídal pro hokej.cz našeho nejúspěšnějšího odchovance a táborského patriota Radka Dvořáka. Co všechno v rozhovoru zaznělo?  

  Více...
 • První výsledky II. ligy sk. Jih

  So 19.09. |

  Kobra Praha - Klatovy 8:3 (Bříška 2, Tondr 2, Knesl, Mucha, Hlinka, Zídek - Přikryl, Hasman, Michel), Cheb - Příbram 2:8 (Prošek, Rubeš - Grubner 2, Dragoun 2, Kolouch, Kutlák, Řepík, Káník).

 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

Starší aktuality