HC Tábor - HC Kobra Praha

20:0 (6:0, 7:0, 7:0)

Sobota, 2.11.2019 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Lutovský (Cícha, Řehoř), Eichler (Botka), Řehoř (Sabiniok, Cícha), Sabiniok (Řehoř, Eremiáš), Řehoř (Sabiniok, Eichler), Seidl (Pospíchal), Sabiniok (Eichler, Kolací), Eichler (Kolací, Lutovský), Pospíchal (Seidl, Cícha), Řehoř (Eremiáš), Řehoř, Botka (Eremiáš, Pospíchal), Eremiáš (Pospíchal, Cícha), Seidl (Kupka, Řehoř), Lutovský (Pospíchal, Eichler), Sabiniok (Řehoř, Eichler), Sabiniok (Kolací), Kupka, Botka (Kupka, Šťastný), Pospíchal (Eremiáš).

Rozhodčí: Pešina - Kotounová, Maxa.   Vyloučení: 4:4 - navíc hosté 10 minut a OK.   Využití: 2:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 36:14  

HC TÁBOR: Jansa – Cícha, Šťastný, Eichler, Kolací, Shaklein - Eremiáš, Řehoř, Sabiniok, Seidl, Pospíchal, Kupka, Lutovský, Botka, Čeněk.

 
 
 
 
 
 
 
 
9. třída
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát debutoval za Plzeň

  So 21.11. |

  Talentovaný brankář z táborské hokejové líhně Dominik Pavlát učinil v pátek další zajímavý krok ve své velmi slibně nastartované kariéře. Poprvé po svém letním příchodu do plzeňské Škodovky zasáhl do extraligových bojů, a to v mimořádně náročném střetnutí na ledě Ocelářů Třinec. Mladý muž, který 11. listopadu oslavil jednadvacáté narozeniny, pochytal 35 z celkového počtu 37 střel soupeře a vysloužil si od svých trenérů i spoluhráčů velkou pochvalu. Pocit z dobře odvedené práce může Dominiku Pavlátovi hatit jen skutečnost, že jeho spoluhráči tentokrát nedokázali skórovat a odvezli si ze šlágru ve Slezsku porážku 0:3 (třetí gól přidali domácí při power play do prázdné klece).       

 • Vrátí se jméno Svejkovský do NHL?

  Út 03.11. |

  Mílový krok k zářivé budoucnosti v nejslavnější hokejové soutěži světa udělal v uplynulých týdnech Lukáš Svejkovský, syn táborského odchovance Jaroslava Svejkovského. Osmnáctiletého talentovaného útočníka, který se narodil ve Spojených státech a má dvojí občanství, si ve čtvrtém kole nedávného draftu vybral ze 108. pozice tým Pittsburgh Penguins. Jméno Svejkovský tak brzy může opět přibýt na mapu NHL. Jeho otec Jaroslav Svejkovský v ní odehrál 113 utkání a spolu s dalším Táborákem Radkem Dvořákem byl jedním ze třinácti Čechů, kterým se podařilo dát čtyři góly v jednom utkání (za Washington v Buffalu v roce 1997). Dalšímu rozkvětu jeho slibné kariéry zabránil surový faul protihráče, po kterém už se "Yogi" na led v roli hráče nevrátil.           

 • DOMINIK HAVELKA NA HOKEJ.CZ

  St 28.10. |

  Táborský obránce Dominik Havelka se nechal vyzpovídat serverem www.hokej.cz. O čem všem byla řeč.

  Více...
 • Radek Dvořák na hokej.cz

  Pá 25.09. |

  Jihočeský redaktor Ladislav Lhota vyzpovídal pro hokej.cz našeho nejúspěšnějšího odchovance a táborského patriota Radka Dvořáka. Co všechno v rozhovoru zaznělo?  

  Více...
 • První výsledky II. ligy sk. Jih

  So 19.09. |

  Kobra Praha - Klatovy 8:3 (Bříška 2, Tondr 2, Knesl, Mucha, Hlinka, Zídek - Přikryl, Hasman, Michel), Cheb - Příbram 2:8 (Prošek, Rubeš - Grubner 2, Dragoun 2, Kolouch, Kutlák, Řepík, Káník).

Starší aktuality