HC Tábor - HC Děčín

6:1 (2:0, 2:1, 2:0)

Sobota, 5.11.2022 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 7. Matušík (Seidl), 7. Dančišin (Vlček, Suchánek), 22. Milfait (Suchánek, Dančišin), 39. Hajič (Severa, Milfait), 41. Šulek (Endál, Plášil), 44. Bárta (Hajič, Kříž) - 37. Trávníček (T. Nezbeda, Brož).

Rozhodčí: Šperl - Horažďovský, Hradil.   Vyloučení: 5:6   Využití: 3:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 56:28   Diváci: 1521

HC TÁBOR: Gába (T. Dvořák) - Plášil, Suchánek, Vala, Kříž, Černý, Hubata, A. Dvořák -Seidl, Matušík, Šulek - Endál, Dančišin, Vlček - Hajič, Milfait, Severa - Bárta, Zíb, Zayml.

HC DĚČÍN: Čermák (Skokan) - Brož, Kaltenböck, Mikulec, Charvát, Klement, Gottfried, Černohorský - Kučera, Horák, Faigl, T. Nezbeda, L. Nezbeda, J. Tůma, D. Tůma, Trávníček, Macek, Zajan.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • V Kralupech nastoupí za Tábor Jan Cikhart

  Pá 08.12. |

  V sestavě kohoutů pro sobotní zápas v Kralupech nad Vltavou figuruje nové jméno. Jejich trenéři poprvé uvidí v akci mladého útočníka Jana Cikharta (21), jenž má vyřízené střídavé starty mezi táborským týmem a jeho aktuálním působištěm v prvoligových Litoměřicích. Pražský rodák, který přes mateřskou Hvězdu odešel sbírat mládežnické ostruhy do liberecké hokejové organizace, patřil v minulých letech do kádru reprezentačních výběrů do 16 a 17 let a má za sebou také zajímavou zkušenost v zámořské WHL.               

 • Matěj Žajdlík oblékne dres Mladé Boleslavi!

  Pá 08.12. |

  Brankář Matěj Žajdlík si střihne mimořádně zajímavou zkušenost. Coby jedna z nejčerstvějších posil našeho druholigového A-týmu vstoupí do extraligových arén. Při zdravotních potížích mladoboleslavských hráčů bude formou střídavých startů k dispozici poslednímu týmu nejvyšší soutěže, a to v obou víkendových zápasech proti Spartě Praha (pátek) a na ledě Bílých Tygrů z Liberce (neděle), v jejichž organizaci strávil nejvýznamnější část své dosavadní kariéry.    

   

 • Dominik Pavlát znovu v nominaci NT

  Čt 07.12. |

  Táborský odchovanec Dominik Pavlát znovu dostává příležitost prodat svůj um a skvělou formu na mezinárdoní scéně. Trenér českého národního týmu Radim Rulík nezapomněl na jeho výtečný výkon z Finska a zařadil současnou brankářskou oporu Plzně do nominace na nadcházející Švýcarské hokejové hry. Přejeme hodně štěstí, Dominiku! 

  Více...
 • Oliver Šatný v Litoměřicích

  Ne 26.11. |

  Brankář Oliver Šatný, pod jehož sportovním růstem je podepsaná táborská hokejová líheň, se stal novou posilou prvoligových Litoměřic. Dvacetiletý mládežnický reprezentant má za sebou dvě zámořské sezony a krátký letošní pobyt v Kolíně, kde však do zápasového kolotoče nenaskočil. Popřejme mu v novém působišti hodně štěstí!

  Více...
 • Milan Mazanec převzal hokejisty Písku

  Po 13.11. |

  Novým šéfem druholigové lavičky IHC Králové Písek se stal Milan Mazanec. Sedmapadesátiletý ostřílený kouč a někdejší hráčská ikona píseckého hokeje strávil posledních pět sezon v Německu a nyní u Otavy nahrazuje odvolaného Jana Trummera. Připomeňme, že Milan Mazanec vedl v sezoně 2005-2006 také táborské druholigové A-mužstvo. 

Starší aktuality